Karel Balíček - Zima na Vysočině

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Balíček. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1904 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6.000 Kč.

37926. Zima na Vysočině
Dražba ukončena:27.11.2019 20:45:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč