Karel Balíček

37926. Zima na Vysočině

popis: Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Balíček. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1904 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6.000 Kč.

dražba ukončena: 27.11.2019 20:45:33

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 600 Kč