Karel Balíček - Zimní krajina

Olej na kartonu, 50x68 cm. Signováno vpravo dole Balíček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1904 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6.000 Kč.

85472. Zimní krajina
Dražba ukončena:16.10.2022 20:42:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč