Karel Balíček - Zimní nálada

Olej na kartonu, 29x43 cm. Signováno vpravo dole Balíček. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6.000 Kč.

302073. Zimní nálada
Dražba ukončena:10.11.2019 20:37:18
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 900 Kč