Olej na desce, 25x22 cm. Signováno vlevo dole K. Banďouch. Rámováno.
Nejdelší strana: 47 cm
o autorovi: 1893 – 1971
Malíř. Základy malby vystudoval u svého strýce Martina Banďoucha ve Vídni, kde dále absolvoval výtvarné kurzy u profesorů Schtärla a Steinera, v Brně u F. Potůčka. V Praze studoval na UMPRUM u E. Dítěte, J. Schussera a J. Schikanedera. Po ukončení studií se vrátil do Brna, kde působil do konce života. Věnoval se malbě krajiny, zejména olejem, ale i akvarelem, tužkou a tuší. Každoročně jezdil malovat na Slovensko, později na Českomoravskou vysočinu.