Karel Boháček - Kytice ve džbánu

Kombinovaná technika, 63x42 cm, signováno vlevo dole K. Boháček, rám, zaskleno.

1886, Velké Zámachy - 1928, Praha-Vinohrady
Žák AVU (prof. Bukovac, Thiele a Krattner). Věnoval se krajinomalbě a figurální tvorbě. Nejčastěji se zabýval selskými motivy. Navrhl prapor republikánské strany kraje mladoboleslavského. Vystavoval převážně v Praze.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba místy popraskaná a vypadaná. Sklo v rohu odštíplé. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

5987. Kytice ve džbánu
Dražba ukončena:26.10.2016 21:49:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč