Karel Boháček - Figurální kompozice

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

Pastel, 22x31 cm. Signováno vpravo dole Karel Boháček. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny. Zezadu přípis.

o autorovi: 1919-1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

38946. Figurální kompozice
Dražba ukončena:12.12.2019 21:36:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč