Karel Boháček - Krajina s domy

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole K. Boháček. Rám.

o autorovi: 1919-1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

38251. Krajina s domy
Dražba ukončena:28.11.2019 21:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč