Karel Boháček - Podzimní usedlost

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole K. Boháček. Rám.

o autorovi: 1919-1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

54823. Podzimní usedlost
Dražba ukončena:28.01.2021 19:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč