Karel Březina  - Přístaviště v Jugoslávii

Olej na sololitu, 28x40 cm. Nesignováno. Vzadu autorský štítek. Rámováno.

Karel Březina
306962. Přístaviště v Jugoslávii
Dražba ukončena:14.12.2020 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč