Karel Chaba - Strom

Olej na kartonu, 13x16 cm, signováno vlevo dole Chaba 70, rám.

1925, Sedlec-Prčice - 2009

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

3614. Strom
Dražba ukončena:27.01.2016 20:51:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč