Karel Chaba - U Vltavy

Olej na plátně, 23x20 cm, signováno vpravo dole Chaba, rám.

1925, Sedlec-Prčice - 2009

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

6608. U Vltavy
Dražba ukončena:01.12.2016 19:23:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč