Karel Chaba - Čertovka

Olej na sololitu, 15x14 cm. Signováno vlevo dole Chaba. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1925, Sedlec-Prčice - 2009

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

49118. Čertovka
Dražba ukončena:30.09.2020 19:56:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč