Karel Chaba - Milenci

Kolorovaná litografie, 23x23 cm. Signováno dole uprostřed Karel Chaba 90. 28/40. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1925, Sedlec-Prčice - 2009

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

19028. Milenci
Dražba ukončena:16.05.2018 19:51:31
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 900 Kč