Karel Chaloupka - Dáma s vějířem

Olej na plátně fixováno na kartonu, 49x27 cm. Signováno vpravo dole K. Chaloupka 53. Nerámováno.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

17630. Dáma s vějířem
Dražba ukončena:29.03.2018 22:01:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 29.03.2018 21:30:21 2221