Karel Chaloupka - Harmonikář

Olej na papíře, 67x57 cm. Signováno vlevo nahoře K. Chaloupka. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

25120. Harmonikář
Dražba ukončena:28.11.2018 22:03:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč