Karel Chaloupka - Konvolut 2 zátiší

Oleje na kartonu, 40x31 cm a 27x37 cm. Oba signovány. Datovány 49. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny. Kartony zvlněny.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

89913. Konvolut 2 zátiší
Dražba ukončena:12.02.2023 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč