Karel Chaloupka - Kytice ve džbánku

Olej na kartonu, 43x33 cm, signováno vpravo dole K. Chaloupka, paspartováno, zaskleno.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

16680. Kytice ve džbánku
Dražba ukončena:28.02.2018 20:54:30
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 300 Kč