Karel Chaloupka - Ležící žena

Olej na kartonu, 37x52 cm. Signováno vpravo dole K. Chaloupka 1940. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

46440. Ležící žena
Dražba ukončena:25.06.2020 19:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč