Karel Chaloupka - Stromy u cesty

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole K. Chaloupka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Karton mírně zvlněn.

Nejdelší strana: 86 cm

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

89912. Stromy u cesty
Dražba ukončena:12.02.2023 20:27:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč