Karel Chaloupka - Zátiší s ovocem a malovanou vázou

Olej na kartonu, 48x62 cm. Signováno vlevo dole K. Chaloupka 1957. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

99709. Zátiší s ovocem a malovanou vázou
Dražba ukončena:30.07.2023 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 28.07.2023 9:53:11 439