Karel Demel - Boj

Lept, 24x43 cm. Signováno vpravo dole tužkou Karel Demel 77. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

59568. Boj
Dražba ukončena:13.05.2021 20:34:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč