Karel Demel - Dvě tváře

Lept, 39x31 cm. Signováno vpravo dole tužkou Karel Demel 75. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

35931. Dvě tváře
Dražba ukončena:16.10.2019 22:31:45
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč