Karel Demel - Hudební sen

Kombinovaná technika-grafický list, 40x29 cm. Signováno vpravo dole tužkou Karel Demel 81. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

47080. Hudební sen
Dražba ukončena:15.07.2020 22:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč