Karel Demel - Lidský stroj

Kresba tužkou a pastelkami, 60x40 cm. Nesignováno. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

34724. Lidský stroj
Dražba ukončena:19.09.2019 21:58:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 000 Kč