Karel Demel - Ryby

Kombinovaná grafická technika, 63x49 cm. Signováno vpravo dole tužkou K. Demel 92. Vlevo dole číslováno tužkou 16/130. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Sklo poškozeno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

48146. Ryby
Dražba ukončena:17.09.2020 20:44:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč