Karel Demel - Úzkost z lásky

Kombinovaná grafická technika, 29x41 cm. Signováno vpravo dole K. Demel 90. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

40453. Úzkost z lásky
Dražba ukončena:12.02.2020 19:03:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč