Karel Demel - Válka co líbá oběti

Litografie, 31x39 cm, signováno vpravo dole Karel Demel, volný list.

Pozn.: Papír v krajích mírně poškozen (mimo grafickou část).

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

16070. Válka co líbá oběti
Dražba ukončena:14.02.2018 20:47:10
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:2 700 Kč