Karel Demel

41593. Violoncelista

popis: Lept, 31x44 cm. Signováno vpravo dole Karel Demel 74. Autorský tisk. Pasparta,sklo.

Pozn.: Pasparta i papír mírně poškozeny.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1942. Studoval grafiku a knižní ilustraci na UMPRUM v Praze u prof. Sklenáře a Anderleho. Jeho díla jsou mimo jiné zastoupena ve sbírkách GHMP v Praze, NG v Bratislavě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

dražba ukončena: 11.03.2020 21:52:36

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 2 300 Kč