Karel Dobrý - Roubenka

Pastel, 23x30 cm. Signováno vpravo dole Karel Dobrý. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Karel Dobrý
26549. Roubenka
Dražba ukončena:17.01.2019 18:12:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 01.01.2019 23:59:55 4646