Karel Frauknecht - Kytice v kuchyni II

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 30x35 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1925 – 1994
Malíř, grafik, pedagog. Studoval na PedF UK v Praze u C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana. Působil jako středoškolský pedagog. Ve vlastní tvorbě se věnoval krajině, zvláště průmyslové, přírodě a tématice lidské práce. Maloval také akty. Obrazy často řadil do cyklů. Vystavoval se Svazem českých výtvarných umělců. Jeho tvorba je zastoupena ve významných regionálních galeriích.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

42351. Kytice v kuchyni II
Dražba ukončena:25.03.2020 22:39:31
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč