Olej na sololitu. 74x79 cm. Monogramováno vpravo dole KF 79. Olištováno.
Stav: Lišta mírně poškozena.
Pozn.: Pochází z majetku Škoda Investment a.s.
o autorovi: 1925 – 1994
Malíř, grafik, pedagog. Studoval na PedF UK v Praze u C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana. Působil jako středoškolský pedagog. Ve vlastní tvorbě se věnoval krajině, zvláště průmyslové, přírodě a tématice lidské práce. Maloval také akty. Obrazy často řadil do cyklů. Vystavoval se Svazem českých výtvarných umělců. Jeho tvorba je zastoupena ve významných regionálních galeriích.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.