Karel Frauknecht

39769. Nové nástroje

popis: Olej na sololitu. 74x79 cm. Monogramováno vpravo dole KF 79. Olištováno.

pozn.: Lišta mírně poškozena. Pochází z majetku Škoda Investment a.s.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

dražba ukončena: 29.01.2020 19:28:16

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 8 500 Kč