Karel Frauknecht

39769. Nové nástroje

popis: Olej na sololitu. 74x79 cm. Monogramováno vpravo dole KF 79. Olištováno.

pozn.: Lišta mírně poškozena. Pochází z majetku Škoda Investment a.s.

zbývá: 3 dnů, 11 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:20:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 100 Kč