Karel Gabriel - Čertovka

Lept, 42x29 cm. Signováno vpravo dole tužkou K. Gabriel 44. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1963
Narodil se v Turnově. Studoval UMPRUM a ukrajinskou AVU. Byl nositelem Purkyňovy ceny za olej Vltava na podzim. Rád vyobrazoval pražské motivy. Byl malířem a sochařem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

28151. Čertovka
Dražba ukončena:13.03.2019 18:19:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč