Karel Gott - Cafe Bleu

Ofset, 30x36 cm. Signováno vpravo dole v tisku Karel Gott. Rámováno.

o autorovi: 1939-2019

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 700 000 Kč.

83374. Cafe Bleu
Dražba ukončena:04.09.2022 20:30:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč