Karel Gott - Noemova archa

Nejdelší strana: 45 cm

Ofset, 30x37 cm. Signováno vlevo dole v tisku Karel Gott. Rámováno.

o autorovi: 1939-2019

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 700 000 Kč.

84104. Noemova archa
Dražba ukončena:18.09.2022 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč