Karel Gott - Rock and roll

Ofset 34x29 cm. Signováno vpravo dole v tisku Karel Gott Rámováno.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1939-2019

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 700 000 Kč.

vydraženo top
78692. Rock and roll
Dražba ukončena:05.06.2022 20:54:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:18 000 Kč