Karel Gott - Tokání hudbou

Nejdelší strana: 36 cm

Ofset 29x36 cm. Signováno vlevo dole v tisku Karel Gott. Rámováno.

o autorovi: 1939-2019

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 700 000 Kč.

82905. Tokání hudbou
Dražba ukončena:21.08.2022 20:20:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč