Karel Gott

63447. Tokání s hudbou III.

popis: Tisk na plátně, 64x80 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena. Zezadu přilepen Certifikát autorství - udělen souhlas k zařazení reprodukce díla do limitované edice Karel Gott 1970-2005.

o autorovi: 1939-2019

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 700 000 Kč.

dražba ukončena: 25.08.2021 20:32:02

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč