Karel Havlata

36470. Horské štíty

popis: Olej na plátně fixovaný na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Havlata. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

dražba ukončena: 30.10.2019 19:38:37

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 4 800 Kč