Karel Havlata - Horské štíty

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Havlata. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

36470. Horské štíty
Dražba ukončena:30.10.2019 19:38:37
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 800 Kč