Karel Havlata

55220. Houbařovo potěšení

popis: Kombinovaná technika, 38x52 cm. Signováno vpravo dole Havlata. Rám, sklo.

pozn.: Malba v pravém dolním rohu mírně poškozena.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

zbývá: 29 dnů, 14 hodin

konec dražby: 17.02.2021 20:18:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 08.01.2021 2:24:08 3399