Karel Havlata - Houbařovo potěšení

Kombinovaná technika, 38x52 cm. Signováno vpravo dole Havlata. Rám, sklo.

Stav: Malba v pravém dolním rohu mírně poškozena.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

55220. Houbařovo potěšení
Dražba ukončena:17.02.2021 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč