Karel Havlata - Odpočinek po orbě

Olej na plátně. 50x67 cm. Signováno vlevo dole Havlata. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

39756. Odpočinek po orbě
Dražba ukončena:29.01.2020 19:24:02
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:11 000 Kč