Karel Havlata

39756. Odpočinek po orbě

popis: Olej na plátně. 50x67 cm. Signováno vlevo dole Havlata. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

dražba ukončena: 29.01.2020 19:24:02

vyvolávací cena: 900 Kč

vydraženo za: 11 000 Kč