Karel Havlata

39756. Odpočinek po orbě

popis: Olej na plátně. 50x67 cm. Signováno vlevo dole Havlata. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

zbývá: 3 dnů, 10 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:07:00

vyvolávací cena: 900 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 300 Kč