Karel Havlata - Olešnice

Olej na kartonu, 18x26 cm. Signováno vpravo dole Havlata. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Signatura hůře čitelná.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

22876. Olešnice
Dražba ukončena:27.09.2018 23:13:12
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč