Karel Havlata - Pohled na Trosky

Olej na kartonu. 32x44 cm. Signováno vpravo dole Havlata. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

38802. Pohled na Trosky
Dražba ukončena:12.12.2019 19:23:30
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:8 000 Kč