Karel Havlata - Pohled na zasněžené vrcholky hor

Olej na kartonu, 50x71cm. Signováno vlevo dole Havlata. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

302580. Pohled na zasněžené vrcholky hor
Dražba ukončena:10.12.2019 20:11:16
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč