Karel Havlata - Polní cestou

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Havlata. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

25159. Polní cestou
Dražba ukončena:29.11.2018 18:16:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč