Karel Havlata

53040. Samoty v horách

popis: Olej na kartonu, 48x64 cm. Signováno vlevo dole Havlata. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

dražba ukončena: 26.11.2020 21:43:14

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 8 000 Kč