Karel Havlata - Samoty v horách

Olej na kartonu, 48x64 cm. Signováno vlevo dole Havlata. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

53040. Samoty v horách
Dražba ukončena:26.11.2020 21:43:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč