Karel Havlata - Tání

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vlevo dole Havlata, rám.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

14855. Tání
Dražba ukončena:30.11.2017 20:12:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč