Karel Havlata - V horách

Olej na kartonu, 35x48 cm. Signováno vpravo dole Havlata. Nerámováno.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

83431. V horách
Dražba ukončena:04.09.2022 20:34:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč