Karel Havlata - V lukách pod horami

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Havlata 29. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

58426. V lukách pod horami
Dražba ukončena:28.04.2021 19:36:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč