Karel Havlata - Zasněžené vrcholy

Olej na překližce, 52x62 cm. Signováno vlevo dole Havlata. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

47489. Zasněžené vrcholy
Dražba ukončena:30.07.2020 20:54:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč