Karel Havlata - Zimní chaloupka

Olej na překližce, 50x60 cm. Signován vpravo dole Havlata. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

29979. Zimní chaloupka
Dražba ukončena:28.03.2019 23:12:29
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 700 Kč